סקר הערכת הוראה משולב בתוך מערכת ה - Moodle

איך לנצל טוב יותר את מערכת ה - Moodle?

אם הטמעת את פתרון ניהול הקורסים Moodle (מודל) בוודאי שאלת את עצמך, כיצד ניתן להעריך טוב יותר את המרצים בארגון וזאת מתוך הממשק המוכר וללא צורך בהזדהות נוספת.

בוודאי גם שאלת את עצמך כיצד ניתן לשפר את אחוזי ההיענות לסקר ולקבל תוצאות איכותיות יותר מהן ניתן יהיה לקבל החלטות קידום והערכה טובות יותר לגבי סגל ההוראה.

Bright Lecturers Evaluation for Moodle הוא הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלך

פתרון סקר ההוראה שלנו משלב עבורך את חדשנות מערכת ה - Moodle, השתלבות עם מערכות ההזדהות הקיימות אצלך בארגון, מערכת הדוחות המתקדמת ביותר להערכת מרצים וסגל הוראה, מנגנון לאבטחת אנונימיות העונים, ומעל הכול, פתרון מוכח ועובד הפועל באוניברסיטאות ובמוסדות האקדמיים המובילים בישראל מעל 10 שנים.

לפרטים נוספים, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליך
שם:
ארגון/חברה:
טלפון:
דוא"ל:
שלח

כיצד המערכת נותנת מענה לסקר הוראה?

מערכת סקר ההוראה משלבת סקר אלקטרוני עם דוחות מפורטים למרצה עצמו ולהנהלה המאפשרים למרכז קידום ההוראה בארגונך לבצע הערכה מעצבת, לשפר את איכות המרצים , להעריך ולשפר את האתרים ומערכת ה - Moodle שמלווים את הקורסים.

מה כלול במערכת סקר ההוראה המשולבת ב - Moodle

מערכת Bright Lecturers Evaluation for Moodle כוללת מענה מלא עבור סקר הערכת הוראה המשולב ב - Moodle:

  1. קליטת נתונים ממערכות הארגון.
  2. יצירת שאלונים מותאמים לארגון כולל שאלות פתוחות, שאלות מספריות ושאלות רב ברירה.
  3. יכולת שילוב נתונים דמוגרפיים (מגדר, תואר, שנת לימוד, גיל וכו') מתוך מערכות הארגון המקצרים את זמן מילוי השאלונים ומשפרים את איכות הנתונים.
  4. מנגנון אנונימיות המבטיח כי ממלא השאלון יזכה לחסינות מלאה ובכך משפר את כנות העונים ומשפר את אמינות ואיכות הנתונים.
  5. שאלון אינטרנטי משולב במערכת ה - Moodle המגדיל את אחוזי ההיענות ומאפשר מילוי מאובטח ללא צורך בהזדהות נוספת. פתרון זה ממקסם את ההשקעה שלך במערכות האבטחה, ההזדהות ו - SSO הקיימות בארגון.
  6. חשיפת סקר הערכת ההוראה בתוך מערכת ה - Moodle מאפשרת לנסקרים לבחור את הזמן שבו ימלאו את הסקר וזאת כאשר הם זוכים לאזכור מדי כניסה ל - Moodle ולא חד פעמית כמו במקרה של שימוש בהתראות דוא"ל בלבד.
  7. מערכת דיוור אלקטרוני המאפשרת לעודד את המשיבים ולהגדיל את אחוז ההענות באמצעות תזכורות Email
  8. ערכת דוחות מתקדמת המותאמת אישית לצרכי הארגון והכוללת השוואת מרצים לפי קבוצות השוואה פרטניות עבור דוחות למרצים, דוחות לראשי קבוצות השוואה (ראשי חוגים, ראשי התמחויות) ומנהלים. הדוחות כוללים ניתוחים סטטיסטיים וגרפים שונים כגון Box Plot והיסטוגרמות.
  9. מערכת הרשאות המאפשרת שליטה מלאה על חשיפת נתונים ודוחות לאנשים המורשים

לפרטים נוספים, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליך
שם:
ארגון/חברה:
טלפון:
דוא"ל:
שלח

למה Moodle?

Moodle היא מערכת קוד פתוח המשמשת לניהול קורסים וביצוע הוראה מקוונת באוניברסיטאות, מכללות, חברות וארגונים. מערכת ה - Moodle משמשת במוסדות האקדמיים הגדולים בישראל כגון אוניברסיטת ת"א, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת חיפה, האקדמית תל אביב, המכון הטכנולוגי חולון (HIT), מכללת הדסה, מכללת אורנים, רופין, מכון לב, מכללת אריאל בשומרון, בית ברל, מכללת אוהלו, מכללת דן, מכללת תלפיות, וינגייט, רשת אורט ובארגונים עסקיים מובילים: קופת חולים כללית, אלעל, אמדוקס (Amdocs), סלקום, כלמוביל יבואנית יונדאי, אלווריון, אקס ליבריס, ומוטורולה ישראל.

לפרטים נוספים, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליך
שם:
ארגון/חברה:
טלפון:
דוא"ל:
שלח